Cieszyński portal sportowy - lyzwiarstwo-figurowe

Osiągnięcia łyżwiarek figurowych
04.12.2017
Oświęcim

Zawodnicy Klubu Sportowego Cieszyn - Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego w dniach 24-26.11.2017 r. startowali w Oświęcimiu w ogólnopolskich zawodach w łyżwiarstwie figurowym. W kategorii Junior Młodszy „B” będących jednocześnie II Eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wśród 49 zawodniczek 11. miejsce zajęła Justyna Wawrzacz, 33 miejsce Kamila Paś, 40. Aleksandra Kopyciok a 42. Martyna Smoczyńska.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:

• w klasie srebrnej: Sara Nawrat 12 miejsce, Amelia Wojtyna 20., Julia Słobodzian 25. (Julia Mrozek startowała w tej kategorii w celu potwierdzenia klasy sportowej)
  • w klasie złotej: Oliwia Gawęda 9 miejsce.

W Pucharze Ziemi Oświęcimskiej, w którym startowali najmłodsi zawodnicy klasy brązowej Wanda Mrozek uplasowała się na 13 miejscu.