Cieszyński portal sportowy - lyzwiarstwo-figurowe

kluby sportowe

Klub Sportowy Cieszyn - Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego

O KLUBIE:

Celem Klubu jest działalność w zakresie kultury fizycznej, sportu i rekreacji, a w szczególności upowszechnianie i rozwój takich dyscyplin jak koszykówka, judo, hokej na trawie, łyżwiarstwo figurowe, skat, sport niepełnosprawnych, upowszechnianie idei aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Śląska Cieszyńskiego, tworzenie warunków do uprawiania sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu szczególnie wśród dzieci i młodzieży, a także systematyczne wychowanie i szkolenie zawodników na jak najwyższym poziomie sportowym. 

 

STATUT (pdf)

 

SKŁAD ZARZĄDU:

Witalij Szewczenko - Prezes

Konrad Legierski - Wiceprezes

Mariusz Gawlas - Sekretarz

Jacenty Jabłoński - Członek Zarządu

Arkadiusz Smoczyński - Członek Zarządu

 

KADRA TRENERSKA:

Czesław Ściskała, Gabriela Urbanova, Irena Plitznerova.

 

OSIĄGNIĘCIA:

ROK 2017

Anna Hernik:

  • 3 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju Novice advanced I
  • 3 miejsce w Zawodach o Puchar Dębicy Novice advanced I
  • 16 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krynicy Zdrój Junior młodszy B
  • 10 miejsce Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Figurowym w klasie Advanced Novice
  • 3 miejsce w VI Piastowski Piruet Cieszyn Novice advanced I

Justyna Wawrzacz:

  • 5 miejsce w Zawodach o Puchar Dębicy Novice Advanced I
  • 13 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krynicy Zdrój Junior młodszy B
  • 3 miejsce w Zawodach Ogólnopolskich Novice Oświęcim Novice advanced I
  • 12 miejsce Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Figurowym Łódź 2017 w klasie Advanced Novice
  • 2 miejsce w VI Piastowski Piruet Cieszyn Novice advanced I

Jakub Gawęda:

  • 2 miejsce w Zawodach o Puchar Dębicy kl. brązowa
  • 1 miejsce w VI Piastowski Piruet Cieszyn kl. brązowa
  • 6 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Oświęcimiu kl. srebrna

Szymon Suliga:

  • 3 miejsce w Zawodach o Puchar Dębicy kl. złota
  • 4 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Oświęcimiu kl. złota

Jan Słobodzian:

  • 4 miejsce w Zawodach o Puchar Dębicy kl. złota
  • 5 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Oświęcimiu kl. złota

ROK 2016

Anna Hernik:

  • 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Południa / Puchar Prezydenta Katowic (klasa złota),
  • 4 miejsce w Zawodach międzynarodowych - XII Mini Europa 2016 - Warszawa (klasa Gold Girls),
  • 11 miejsce Mistrzostw Polski Młodzików i Młodzieżowców - Cieszyn (klasa złota)

Justyna Wawrzacz:

  • 1 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Południa/Puchar Ziemi Oświęcimskiej (Novice I),
  • 2 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Południa/Puchar Prezydenta Katowic (Novice I),
  • 1 miejsce w Pucharze Dębicy (Novice I),
  • 5 miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Świdnicy (klasa junior młodszy B),
  • 5 miejsce na Mistrzostwach Polski Novice 2016 - Warszawa (klasa Advanced I)

Szymon Suliga:

  • 1 miejsce w Zawodach międzynarodowych - XII Mini Europa 2016 - Warszawa (klasa Gold Boys),
  • 4 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Południa/Puchar Ziemi Oświęcimskiej (klasa złota),
  • 2 miejsce w Pucharze Dębicy (klasa złota)

Jakub Lech:

  • 2 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Południa/Puchar Prezydenta Katowic (klasa srebrna),
  • 4 miejsce w zawodach Opolska Łyżwa 2016 (klasa srebrna)

Sara Kamyczek:

  • 6 miejsce w zawodach Opolska Łyżwa 2016 (klasa brązowa)

Sara Nawrat:

  • 5 miejsce w zawodach Opolska Łyżwa 2016 (klasa brązowa)

  

INFORMACJE O TRENINGACH:

Harmonogram treningów

menu