Cieszyński portal sportowy - lyzwiarstwo-figurowe

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja: 9.03.2021 r.

 

Seniorzy 

Skoczów: Klasa A Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  14  38  12  2  0  94:12
 2.  LKS Victoria Hażlach  14  35  11   2  1   37:18
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  14  26  8   2  4   47:33
 4.  LKS Błękitni Pierściec  14  22  7   1  6  30:35
 5.  LKS Kończyce Małe  13  20  6  2  5  33:29
 6.  KS Nierodzim  14  16  4  4   6  20:28
 7.  LKS Iskra Iskrzyczyn  14  13   3   4   7  44:36
 8.  GKS Morcinek Kaczyce  14  7   2   1  11  26:57
 9.  MKS Promyk Golasowice  13  0   0   0   13  4:77


 

 Juniorzy

Skoczów: III Liga okręgowa A1 Junior - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  9  24  8  0  1  64:7
 2.  LKS Błyskawica Drogomyśl  9  19  6  1  2  37:16
 3.  LKS Pogórze  9  19  6  1  2  24:13
 4.  LKS Olza Pogwizdów  8  15  5  0  3  18:35
 5.  LKS Beskid Brenna  9  12  4  0  5  35:24
 6.  LKS Ochaby 96  9  10  3  1  5  13:26
 7.  RKS Cukrownik Chybie  8  9  2  3  3  7:17
 8.  LKS 99 Pruchna  9  8  2  2  5  20:21
 9.  LKS Wisła Strumień  9  7  2  1  6  6:20
 10.   Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  9  4  1  1  7  8:53

 

 

Trampkarze

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  9  27  9  0  0  89:2
 2.  RKS Cukrownik Chybie  8  21  7  0  1  107:7
 3.  LKS Olza Pogwizdów  8  21  7  0  1  71:4
 4.  LKS Wisła Strumień  9  18  6  0  3  43:28
 5.  LKS Pogórze  9  13  4  1  4  40:43
 6.  LKS Beskid Brenna  9  12  4  0  5  32:55
 7.  LKS Ochaby 96  9  9  3  0  6  35:53
 8.  LKS Błyskawica Drogomyśl  9  6  2  0  7  8:49
 9.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  9  4  1  1  7  16:79
10.   LKS 99 Pruchna  9  0  0  0  9  5:126

 

 

Młodzicy

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 21" - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST            
 2.  KKS Spójnia Zebrzydowice            
 3.  KP Beskid Skoczów            
 4.  LKS Wisła Strumień            
 5.  UKS APN Góral Istebna            
 6.  UKS Cieszyn            

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  12  30  10  0  2  79:11
 2.  KP Beskid Skoczów  12  28  9  1   2  55:15
 3.  CKS PIAST  12  24  7   3   2  53:14
 4.  UKS APN Góral Istebna  12  19   6  1   5  40:30
 5.  UKS Cieszyn  12  13  4  1   7  33:48
 6.  LKS Olza Pogwizdów  12  9  3  0   9  28:67
 7.  RKS Cukrownik Chybie  12  0  0  0   12  8:111

 

 

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 21" - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST II            
 2.  KP Beskid II Skoczów            
 3.  LKS Pogórze            
 4.  LKS Tempo Puńców            
 5.  MKP Brenna-Górki            
 6.  RKS Cukrownik Chybie            

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Wisła Strumień  10  25  8  1  1  38:12
 2.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10   24  8  0  2  69:6
 3.  KP Beskid II Skoczów  10  13  4  1  5  28:44
 4.  LKS Pogórze  10   12  3  3  4  49:37
 5.  CKS PIAST II  10   10   3  1  6  42:53
 6.  GKS Morcinek Kaczyce  10   3   1  0  9  10:84

 

 

 

Orliki

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  9  27  9  0  0  76:21
 2.  UKS APN Góral Istebna  9  21  7  0  2  72:43
 3.  KS Kuźnia Ustroń  9  19  6  1  2  73:37
 4.  KP Beskid Skoczów  9  18  6  0  3  61:44
 5.  LKS Wisła Strumień  9  15  5  0  4  56:42
 6.  KKS Spójnia Zebrzydowice  9  9  2  3  4  61:59
 7.  LKS Olza Pogwizdów  9  9  3  0  6  45:55
 8.  CKS PIAST  9  7  2  1  6  31:84
 9.  MKP Brenna-Górki  9  7  2  1  6  53:77
10.   RKS Cukrownik Chybie  9  0  0  0  9  35:101

 

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Olza II Pogwizdów  7  21  7  0  0  70:15
 2.  LKS Strażak Dębowiec  7  18  6  0  1  72:24
 3.  CKS PIAST II  7  15  5  0  2  83:18
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  7  12  4  0  3  80:30
 5.  LKS Victoria Hażlach  7  9  3  0  4  46:63
 6.  LKS Kończyce Małe  6  3  1  0  5  22:78
 7.  LKS Zryw Bąków  7  3  1  0  6  28:102
 8.  LKS Błyskawica Kończyce Wielkie  6  0  0  0  6  12:83

 

 

Żaki

Skoczów: F1 Żaki Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Nierodzim  8  22  7  1  0  59:18
 2.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  8  19  6  1  1  51:17
 3.  KS Kuźnia Ustroń  8  15  5  0  3  42:31
 4.  KP Beskid Skoczów  8  13  4  1  3  46:34
 5.  CKS PIAST  8  11  3  2  3  35:31
 6.  UKS APN Góral Istebna  8  9  3  0  5  46:58
 7.  MKP Brenna-Górki  8  8  2  2  4  33:45
 8.  UKS Cieszyn  8  7  2  1  5  26:40
 9.  LKS Pogórze  8  0  0  0  8  19:83

 

 

Skoczów: F1 Żaki Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn II  8  20  6  2  0  53:16
 2.  CKS PIAST II  8  19  6  1  1  60:28
 3.  LKS Wisła Strumień  8  19  6  1  1  71:21
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  7  15  5  0  2  61:22
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice  8  12  4  0  4  39:38
 6.  LKS Tempo Puńców  8  9  3  0  5  42:43
 7.  RKS Cukrownik Chybie  8  6  2  0  6  23:54
 8.  LKS Kończyce Małe  7  3  1  0  6  15:64
 9.  LKS Olza Pogwizdów  8  0  0  0  8  25:103

 

 

menu