Cieszyński portal sportowy - lyzwiarstwo-figurowe

Nagrody i stypendia
Wykaz nagrodzonych i wyróżnionych w latach 2018-2020

Wykaz osób nagrodzonych i wyróżnionych

Nagrody i wyróżnienia Miasta Cieszyna za wysokie wyniki sportowe (z ostatnich 3 lat)

  2020

2019

2018
 Imię i nazwisko Kwota Nagroda/wyróżnienie Kwota Nagroda/wyróżnienie Kwota

Nagroda /   wyróżnienie 

Zbigniew Gryżboń 1 500,00 zł Nagroda dla Trenera Roku 1 500,00 zł Nagroda dla Trenera Roku 1 500,00 zł

Nagroda dla Trenera Roku

Janusz Rokicki 2 000,00 zł Nagroda dla Sportowca Roku 2 000,00 zł Nagroda dla Sportowca Roku 2 000,00 zł Nagroda dla Sportowca Roku
Mateusz Herrman 2 000,00 zł Nagroda dla Sportowca Roku 2 000,00 zł

Nagroda dla Sportowca Roku

   

Artur Augun

  Wyróżnienie     Wyróżnienie    

Łukasz Biegun

      Wyróżnienie    

Jan Błaszczyk

  Wyróżnienie     Wyróżnienie    

Małgorzata Błaszczyk

      Wyróżnienie    

Łukasz Brudny

  Wyróżnienie         

Mateusz Cieślar

      Wyróżnienie    

Filip Czupil

  Wyróżnienie         

Samanta Górniak

  Wyróżnienie         

Anna Hernik

  Wyróżnienie     Wyróżnienie    
Katarzyna Słomka   Wyróżnienie     Wyróżnienie 2 000,00 zł Nagroda dla Sportowca Roku
Natalia Król       Wyróżnienie    
Maria Juroszek   Wyróżnienie     Wyróżnienie    
Brajan Jasieniak   Wyróżnienie     Wyróżnienie    
Arkadiusz Lipa   Wyróżnienie     Wyróżnienie    
Oskar Kasperczyk   Wyróżnienie         
Oliwier Kozłowski   Wyróżnienie         
Bartosz Loter   Wyróżnienie         
Filip Mulawka   Wyróżnienie         
Antoni Olszar    Wyróżnienie    Wyróżnienie    
Zuzanna Pasterny       Wyróżnienie    
Aleksander Piotrowski       Wyróżnienie    
Kornelia Piprek   Wyróżnienie         
Łukasz Polak   Wyróżnienie         
Marta Rokicka       Wyróżnienie    
Wiktor Suchy   Wyróżnienie         
Witold Sztoler   Wyróżnienie         
Beata Świderska-Kaleta       Wyróżnienie    
Anna Tomica   Wyróżnienie     Wyróżnienie    
Piotr Szymala   Wyróżnienie          
Andrzej Łukasiak   Wyróżnienie      Wyróżnienie    
Adam Tomiczek         2 000,00 zł

Nagroda za Sportowy Wyczyn Roku

Kinga Iwańska  2 000,00 zł/ 2 000,00 zł Nagroda dla Sportowca Roku/ Nagroda za Wyczyn Roku    Wyróżnienie    
Michał Wenglorz   Wyróżnienie     Wyróżnienie    
Mirosław Werner   Wyróżnienie          
Martyna Weres   Wyróżnienie         
Łukasz Widzik   Wyróżnienie         
Maja Wysocka   Wyróżnienie         
Alicja Zgliczyńska   Wyróżnienie         
Patrycja Kądziałka   Wyróżnienie          
Patrycja Krzak            
Justyna Guzik            
Michał Andrzejewski   Wyróżnienie          
Michał Tadel   Wyróżnienie     Wyróżnienie     
Kacper Repetowski   Wyróżnienie     Wyróżnienie    
Jakub Grzegorczyk            
Mateusz Ligocki   Wyróżnienie   2 000,00 zł/ 2 000,00 zł Nagroda dla Sportowca Roku/ Nagroda za Wyczyn Roku 2 000,00 zł

Nagroda dla Sportowca Roku

Michał Ligocki   Wyróżnienie         
Władysław Ligocki         2 000,00 zł

Nagroda za Całokształt Działalności Sportowej

Paulina Ligocka - Andrzejewska   Wyróżnienie   2 000,00 zł Nagroda za całokształt działalności sportowej     
Drużyna hokeja na trawie u-12 Klub Sportowy Cieszyn     4 000,00 zł Nagroda dla Drużyny Roku    
Drużyna MMA Octagon Team Cieszyn 4 000,00 zł Nagroda dla Drużyny Roku        
Andrzej Zysek 2 000,00 zł Nagroda za całokształt działalności sportowej         

 SUMA

 15 500,00 zł   15 500,00 zł
  11 500,00 zł
 

 

menu