Cieszyński portal sportowy - lyzwiarstwo-figurowe

Worek medali dla łyżwiarzy
24.02.2021
Krynica-Zdrój

W miniony weekend 19-21.02.2021 w Krynicy-Zdroju odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łyżwiarstwie Figurowym, która to impreza jest zarazem Mistrzostwami Polski w kategorii junior młodszego. W zmaganiach wzięło udział 60 najlepszych zawodniczek z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło również reprezentantów Cieszyna.

W kategorii juniora młodszego B rywalizowała Julia Mrozek, która ze swoim życiowym wynikiem 64.14 pkt po dwóch programach zajęła 10 pozycję. Natomiast Oliwia Gawęda, w kategorii junior młodszego A zajęła po dwóch programach 16 pozycję uzyskując 60.25 pkt.

Dzień przed Olimpiadą 18.02.2021 odbyły się Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju, z których KS Cieszyn wraca z workiem medali. Udało się ich wywalczyć aż 6!