Cieszyński portal sportowy - lyzwiarstwo-figurowe

aktualności

Za cieszyńskimi łyżwiarkami figurowymi udany występ
27.10.2020
Główne zdjęcie aktualności

W dniach 23-24.10.2020 w Katowicach odbyły się zaległe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym. KS Cieszyn reprezentowały w klasie brązowej Julia Jarco i Kornelia Sadło. Julka zajęła bardzo dobre 10 miejsce, a Kornelia, debiutując w barwach naszego klubu zajęła miejsce 18. Należy nadmienić, że na Mistrzostwa zakwalifikowały się również Julia Mrozek w klasie złotej i Wanda Mrozek w klasie brązowej, które niestety z powodu przymusowej kwarantanny nie mogły wziąć w udziału w zawodach. Kolejne zawody to Piastowski Piruet, które odbywają się w Cieszynie 6-8.11.2020. Nasz klub ma w planach wystawienie aż 10 zawodników.

Teks i fot: KS Cieszyn

Udostępnij:
menu