Kolor kropki jest przyporządkowany odpowiedniej kategorii sportowej.
Nagrody i stypendia
2016
WYKAZ OSÓB OTRZYMUJĄCYCH STYPENDIUM W 2017 ROKU ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE OSIĄGNIĘTE W 2016 ROKU:
1. Iwańska Kinga - Pływanie, Cieszyński Wielosekcyjny Klub Sportowy
- 2 miejsce sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym, 3 miejsce - 100m stylem zmiennym, 3 miejsce -100m stylem klasycznym w XIV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych
2. Tadel Michał - Snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union
- 1 miejsce Slope Style Juniorzy B, 2 miejsce Big Air Juniorzy B w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych
3. Juroszek Maria - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 1 miejsce w pchnięciu kulą, 4 miejsce w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce
4. Słomka Katarzyna - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 1 miejsce w rzucie maczugą i 5 miejsce w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce
5. Cieślik Piotr - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 3 miejsce w pchnięciu kulą, 3 miejsce w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce
6. Patoła Gabriela - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 3 miejsce w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce
7. Zamora Stanisław - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- Udział w centralnych rozgrywkach PZKosz 2 ligi mężczyzn sezon 2014/2015 i 2015/2016, zakończenie rozgrywek 2014/2015 na 10 miejscu i utrzymanie się w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn
8. Piwowarczyk Łukasz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- Udział w centralnych rozgrywkach PZKosz 2 ligi mężczyzn sezon 2014/2015 i 2015/2016, zakończenie rozgrywek 2014/2015 na 10 miejscu i utrzymanie się w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn
9. Kuboszek Michał - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- Udział w centralnych rozgrywkach PZKosz 2 ligi mężczyzn w sezonie 2015/2016
10. Mołdrzyk Wiktoria - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 6 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (MP Juniorów Młodszych) w biegu na 1500m, 11 miejsce w OOM w sztafecie 4x400m,
- 12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w biegach przełajowych,
- II klasa sportowa,
- członek zaplecza kadry narodowej PZLA
11. Zamora Małgorzata - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 7 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (MP Juniorów Młodszych) w biegu na 400m, 11 miejsce w OOM w sztafecie 4x400m,
- II klasa sportowa,
- członek zaplecza kadry narodowej PZLA
12. Guzik Justyna - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 3 miejsce w finale B w Mistrzostwach Polski Juniorów w biegu na 100m,
- 5 miejsce w finale B w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w biegu na 200m,
- uzyskanie minimum kwalifikacyjnego do Mistrzostw Polski Juniorów w biegach na 100m i 200m,
- II klasa sportowa w biegach na 100m i 200m,
- członek zaplecza kadry narodowej PZLA
13. Cieślar Katarzyna - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- Awans do finału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (MP Juniorów Młodszych) w biegu na 200m,
- 11 miejsce w OOM w sztafecie 4x400m,
- II klasa sportowa
14. Kargul Grzegorz - Enduro, Superenduro, Cieszyński Klub Motorowy
- 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Enduro w kat. Junior,
- 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Superenduro
15. Szymkowski Paweł - Enduro, Superenduro, Cieszyński Klub Motorowy
- 1 miejsce w klasyfikacji generalnej w Mistrzostwach Polski w Enduro,
- 1 miejsce w klasie E2/E3 w Mistrzostwach Polski w Enduro
16. Narowski Kamil - Enduro, Cieszyński Klub Motorowy
- 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w Enduro E1
17. Tomiczek Adam - Motocross, Enduro, UKS”Wiraż” Cieszyn
- Członek kadry narodowej Polskiego Związku Motorowego
18. Makarewicz Karolina - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 1 miejsce kata drużynowe seniorek w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan,
- 3 miejsce kata drużynowe seniorek w Mistrzostwach Polski Karate WKF,
- 3 miejsce kata indywidualne seniorek w Mistrzostwach Polski Karate Fudokan
19. Gorzelany Aleksander - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce w kata drużynowe juniorów w Mistrzostwach Polski Karate WFK,
- 4 miejsce w kata drużynowe seniorów w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan,
- 3 miejsce w kata drużynowe juniorów w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan,
- 3 miejsce w kumite drużynowe juniorów w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan
20. Kądziałka Patrycja - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce w kata drużynowym kobiet na XXXV Mistrzostwach Polski Seniorów Karate WKF,
- 1 miejsce w kata indywidualnym kobiet juniorzy 16-18 lat na XI Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Fudokan,
- 1 miejsce w kata drużynowym seniorek na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan,
- 2 miejsce w kumite drużynowym juniorek na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan
21. Krzak Patrycja - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce w kata drużynowym kobiet na XXXV Mistrzostwach Polski Seniorów Karate WFK,
- 3 miejsce w kumite indywidualne seniorek na XI Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Fudokan,
- 1 miejsce w kata drużynowym seniorek na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan,
- 2 miejsce w kumite drużynowym juniorek na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan
22. Szymańska Klaudia - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce kumite indywidualne U21 w Mistrzostwach Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców,
- 2 miejsce w kumite drużynowym juniorek na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan
23. Dorywała Wojciech - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce kata drużynowe seniorów w Mistrzostwach Polski Karate WKF,
- 3 miejsce kata drużynowe U21 w Mistrzostwach Polski Karate WKF,
- 3 miejsce kata drużynowe juniorów,
- 3 miejsce kata drużynowe seniorów,
- 3 miejsce kumite drużynowe juniorów w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan
24. Bobrzyk Mateusz - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce kata drużynowe juniorów, 3 miejsce kata drużynowe seniorów, 3 miejsce kumite drużynowe juniorów w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan,
- 3 miejsce kata drużynowe młodzieżowców (U21) w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate WKF,
- 3 miejsce kata drużynowe w Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF